Stomatologia

Stomatolog Poznań

Stomatologia dla Ethica Clinic to nie tylko procedury medyczne, ale także troska o komfort psychiczny pacjenta. Doskonale rozumiemy, że spotkanie z dentystą może być dla Państwa stresujące... . Przecież mówimy o Waszym zdrowiu, uśmiechu, o Waszym osobistym wyglądzie. Zdajemy sobie sprawę, że dentysta, wizyta kontrolna, badanie stomatologiczne to słowa, którym wielu kojarzą się z przykrym obowiązkiem i stresującym przeżyciem Dzięki nowoczesnym technologiom i ukierunkowaniu na potrzeby pacjenta jesteśmy w stanie odczarować te lęki.

Nasza klinika jest wyjątkowym miejscem, w którym Państwa problemy stomatologiczne mogą w końcu znaleźć swoje rozwiązanie. Naszym nadrzędnym celem jest Państwa komfort w trakcie leczenia oraz pełne zadowolenie z ostatecznego efektu. W Ethica Clinic Poznań dentysta buduje przyjazną relację opartą na szacunku, empatii oraz potrafi zaoferować szerokie spektrum metod terapeutycznych. Nasi stomatolodzy będą z Państwem współpracowali, aby wybrać optymalne rozwiązanie dla Waszego szczególnego przypadku.

Co może zrobić dla Ciebie stomatolog Ethica Clinic

W ramach wizyty w naszych gabinetach dentysta dokonuje diagnozy i wraz z pacjentem szczegółowo konsultuje plan oraz dostępne metody leczenia. Posiadamy kompetentną kadrę, która świadczy wszystkie usługi z zakresu stomatologii: zachowawczej, endodoncji mikroskopowej, protetyki, implantologii, chirurgii stomatologicznej i szczękowo-twarzowej, periodontologii, ortodoncji oraz stomatologii estetycznej. Bardzo ważnym segmentem działalności naszej kliniki jest również profilaktyka, dlatego współpracujemy z dyplomowanymi higienistkami, które samodzielnie wykonują zabiegi higienizacyjne oraz dbają o edukację podopiecznych w tematyce prawidłowej higieny jamy ustnej. W Ethica Clinic stawiamy na kompleksową opiekę pacjentów niezależnie od wieku czy dolegliwości – w swoich szeregach posiadamy także specjalistów zajmujących się stomatologią dziecięcą. Ich doświadczenie i zdolności komunikacyjne sprawiają, że mali pacjenci chętnie i bez obaw przychodzą na kolejne wizyty.

Klinika stomatologiczna dla wymagających

Państwa problemy nas inspirują. W dzisiejszej stomatologii nie ma sytuacji beznadziejnych. Jesteśmy przekonani, że nawet w najtrudniejszym przypadku znajdziemy satysfakcjonujące Państwa funkcjonalnie i estetycznie rozwiązanie. Szczególnie chętnie zajmujemy się trudnymi przypadkami pacjentów dodatkowo obciążonych lub cierpiących na inne poważne schorzenia, którzy wymagają specjalnej opieki ogólnolekarskiej w trakcie leczenia. Wszystkie zabiegi są wykonywane tak, aby ostateczny efekt spełniał wszystkie, nawet najwyższe, wymogi stomatologii estetycznej. W trosce o najbardziej wymagających pacjentów rozszerzyliśmy również swoją ofertę o zabiegi z udziałem anestezjologa wykonywane w znieczuleniu ogólnym (NLA). Wiemy też, jak ważna jest dla naszych pacjentów możliwość otrzymania szybkiej pomocy. Z tego względu dbamy o dobrą dostępność wizyt i specjalistów, aby uchronić podopiecznych przed niepotrzebnym stresem z powodu zbyt długiego czasu oczekiwania na diagnozę lub pomoc w sytuacjach bólowych.

Dobry Stomatolog w mieście Poznań

Dobry dentysta to lekarz mający duże pokłady empatii i cierpliwości oraz traktujący dobro pacjenta w sposób priorytetowy. Dlatego nasze centrum stomatologiczne powstało z myślą o wszystkich, którzy oczekują profesjonalnej opieki dla siebie oraz swoich bliskich. Dla naszych lekarzy bardzo ważnym etapem wizyty jest poznanie potrzeb pacjenta, dlatego w Ethica Clinic (stomatologia) porada przebiega w spokojnej atmosferze z uwzględnieniem wrażliwości i potrzeb podopiecznego.

Wiedza poparta doświadczeniem, zaangażowanie, dokładność oraz zrozumienie i odpowiednie reagowanie na emocje pacjenta to cechy, które powinien posiadać każdy dobry stomatolog. Poznań oferuje szeroki zakres usług dentystycznych, dlatego stojąc przed wyborem kliniki stomatologicznej, szczególnie warto zapoznać się z naszą ofertą i zwrócić uwagę na opinie innych pacjentów.

Wykwalifikowani specjaliści w Ethica Clinic

W Ethica Clinic stomatologia Poznań przywiązujemy dużą wagę do tworzenia wykwalifikowanego zespołu. Zleży nam na zapewnieniu pacjentom kompleksowej, fachowej pomocy, dlatego współpracujemy z cenionymi specjalistami, którzy posiadają bogate doświadczenie oraz nieustannie dokształcają się w wybranej dziedzinie. Każdy dentysta zatrudniony w Ethica Clinic posiada oprócz odpowiednich kwalifikacji pozytywne usposobienie, dzięki czemu łatwo zyskuje sympatię i zaufanie pacjentów. Rozumiemy, że wybór lekarza wiąże się z potrzebą poznania oraz zweryfikowania kwalifikacji danego specjalisty, dlatego wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów i przygotowaliśmy opisy, które przedstawiają kompetencje naszych stomatologów. Odwiedź zakładkę O nas, poznaj nasz zespół i przekonaj się, kim będzie Twój przyszły, zaufany dentysta.

Stomatologia na najwyższym poziomie

Zadbaliśmy nie tylko o zbudowanie zaufanego zespołu stomatologów, ale także o wnętrza naszej placówki. Została ona zaprojektowana z myślą o komforcie i bezpieczeństwie naszych pacjentów. Jest też w pełni przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Stomatolog Poznań Ethica Clinic pracuje w miejscu o wysokim standardzie, zarówno pod względem estetycznym, jak i najwyższej jakości sprzętów diagnostycznych, czy materiałów wykorzystywanych w codziennej pracy. Staramy się, aby nasi pacjenci otrzymywali w naszej klinice kompleksową pomoc w kwestii swojego zdrowia, dlatego oprócz szerokiej gamy specjalistów stomatologii istnieje u nas możliwość wykonania pełnej diagnostyki obrazowej. Posiadamy tomografię komputerową CBTC, wykonujemy zdjęcia pantomograficzne, wewnątrzustne i cefalometryczne. Dodatkowo dentysta Poznań Ethica Clinic posługuje się innowacyjnymi narzędziami nowej generacji, takimi jak np. skaner wewnątrzustny 3D czy nowoczesne oprogramowanie Digital Smile Design, dające możliwość przeprowadzenia cyfrowej symulacji uśmiechu. To specjalistyczne narzędzie jest szczególnie pomocne przy dokładnej diagnostyce i opracowywaniu indywidualnego planu leczenia. Digital Smile Design pozwala pacjentowi jeszcze przed rozpoczęciem działań w gabinecie dentystycznym zweryfikować oczekiwania dotyczące wyglądu twarzy po zabiegach. Stomatolog Poznań Ethica Clinic ma do dyspozycji wysokiej klasy zaawansowane technologiczne urządzenia, które gwarantują poczucie bezpieczeństwa i trafnej diagnozy, a nowoczesna technologia znieczulenia komputerowego poprawia komfort psychiczny oraz fizyczny pacjenta. Bezbolesne formy anestezji The Wand i Calaject mogą być szczególnie ważne dla młodszych pacjentów i osób, które cierpią na lęk przed tradycyjnymi metodami znieczulenia. Specjalistyczne urządzenia, takie jak mikroskop endoskopowy, pozwalają na przeprowadzanie dokładnych badań czy zabiegów, do których potrzeba nie tylko wiedzy i umiejętności, ale także dużej precyzji. Z kolei innowacyjna drukarka 3D pomaga naszym lekarzom przy projektowaniu i wykonywaniu modeli, nakładek czy prac tymczasowych.

Stomatologia: Cennik

Lubimy jasne i klarowne sytuacje. Zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach ograniczeniem właściwego leczenia stomatologicznego dla niektórych są względy finansowe. Dbając o komfort pacjentów Ethica Clinic — stomatologia, nasi lekarze omawiają poszczególne koszty podczas pierwszej wizyty. Dodatkowo ogólnodostępny cennik Ethica Clinic szczegółowo określa każdy rodzaj usługi wraz z prognozowanymi kwotami za poszczególny zabieg. Nasze centrum dostosowane jest do współczesnych standardów, dlatego istnieje u nas możliwość płatności nie tylko gotówką, ale również kartą, BLIKiem, telefonem oraz przelewem. Ponadto, oferujemy możliwość odroczenia płatności, a także rozłożenia jej na raty.

Formularz kontaktowy

Zapoznałem/am się z polityką prywatności i akceptuję regulamin